Pronájem komerčních prostor a další realitní služby

Prodej bytu 3+1, Rosice

Text hovoří za vše, moc děkuji.

 

Koupě bytu, Zastávka

Pronájem bytu, Zastávka

Pronájem bytu, Rosice

Koupě bytu 2+1, Rosice

Prodej bytu 2+1, Zastávka

Vážená paní Rozporková,

rádi bychom Vám s manželem touto cestou vyjádřili poděkování při zařizování prodeje nemovitosti. Oceňujeme především bezproblémovou spolupráci na vysoké profesionální úrovni. V případě potřeby se na Vás v budoucnu opět rádi obrátíme. S pozdravem, manželé Hegnerovi  Hegnerovi poděkování014

Prodej rodinného domu, Lukovany

Při prodeji domu v Lukovanech jsme realitní kancelář vybírali úplně na slepo jen podle místa působení a volba padla na paní Rozporkovou. Naším hlavním cílem bylo, abychom se nemuseli o prodej nijak starat, protože byl mimo naše bydliště i časové možnosti. Dali jsme na první dobrý dojem, který se potvrdil v průběhu celého prodeje a vše probíhalo zcela hladce. Byli jsme velmi spokojení s komunikací na obě strany, rychlostí a i tipy ohledně prodeje. Zcela bez výhrad můžeme paní Rozporkovou doporučit dál. Děkujeme Řezáčovi

Prodej rodinného domu, Rosice

Dobrý den paní Rozporková, chtěla bych Vám poděkovat za profesionální práci při prodeji nemovitosti v Rosicích. Jste komunikativní, vstřícná, diskrétní, pracovitá a velmi ochotná řešit vše. Zasloužíte pochvalu a prosím tento mail pošlete i vašemu vedení. Nevím, kam bych poslala těchto pár slov, kdy jsem vyjádřila velkou spokojenost.

S pozdravem klientka Ivana Chýlková, Děčín

Kulturní památka – Měšťanský dům s podloubím, Modřice

Při nákupu rodinného domu v Modřicích Realitní kancelář Rosice zastupovala prodejce. Při navázání kontaktu a v jednání o navržené prodejní ceně vystupovala velmi profesionálně a došlo k okamžité dohodě obou stran.
Následující příprava a zajištění vypracování potřebných dokumentů a smluv proběhlo bez jakýchkoliv problémů, byť nákup měl velmi specifický průběh.
S prací realitní makléřky paní Rozporkové bylo město velmi spokojeno, neb zastupovala ve smluvním vztahu protistranu.

Ing. Josef Šiška
Starosta města Modřice