Budete-li prodávat svoji nemovitost, vyplatí se Vám objednat si služby profesionálního realitního makléře, který se postará, abyste za Vaši nemovitost obdrželi co nejvyšší možnou cenu. Vy víte, co potřebujete prodat, my víme jak na to. 

Možná si říkáte, že si nemovitost zvládnete docela dobře prodat sami. Podat inzerát přece umíte. Tušíte správně, že následuje slůvko ALE… Jste připravení stát tváří v tvář svému dobrému známému nebo obchodnímu dravci, který je školený na nákupy, projeví naoko zájem a pak Vás s cenou postupně tlačí dolů a smlouva o prodeji stále není uzavřená? Obhájíte si své cenové požadavky a zvládnete prodej v předpokládaném časovém horizontu? Záměrně uvádím tyto dva případy, ve kterých se prodávající nejčastěji nechávají přesvědčit a nakonec ke své vlastní škodě ze svých požadavků ustupují. V praxi je to mnohem složitější, ale to je na delší povídání. Potřebujete partnera, který Vás na trhu bude zastupovat a moderovat celý prodej od začátku do konce.

Prodej prostřednictvím realitní kanceláře vítají také kupující a banky, vědí totiž, že prodávající to s prodejem myslí vážně a zprostředkovatel zajistí všem účastníkům smlouvy s potřebnými náležitosti a profesionální servis.

K výhodnému prodeji nemovitosti potřebujete mít nejen vynikající znalosti trhu, ovládat cenotvorbu, ale umět nemovitost k prodeji kvalitně připravit. Víte, na co se při přípravě zaměřit? Nestačí znát nabídkové ceny v inzerci, potřebujete znát ceny realizací. Inzeráty v okolí nejsou dobrým vodítkem. Musíte vědět, jak na ceny pohlíží banka, jak se počítají odhady a zda je cena ještě realizovatelná. Pokud je nastavena příliš vysoko, je pravděpodobné, že nemovitost v čase prodáte s větší ztrátou. Dále je důležité oslovit potenciální kupující, kteří mají zájem koupit nemovitost ve Vaší lokalitě a kteří hodlají skutečně kupovat. Tito kupující se mohou ve fázi nabídky nacházet kdekoli. Nepotřebujete zvědavého souseda, ale reálného kupujícího. Kupující si lokalitu vybírají podle svých preferencí, jako jsou dojezdové možnosti do zaměstnání, příbuzní a známí v okolí apod.

K dispozici jsou služby advokáta, notáře, finančního poradce, cenového znalce, stavebního statika, atd…

Co pro Vás můžeme udělat?

Nabídneme Vaši nemovitost klientům, kteří u nás zadali své poptávky. Aktivně jsme s těmito klienty v kontaktu, někteří již u nás mají sjednaný pohotovostní hypoteční úvěr a jen čekají na vhodnou nemovitost.

Pomůžeme Vám stanovit tržní cenu Vaší nemovitosti. Dobře nastavená cena je klíčová je pro úspěšný prodej. Vyhněte se průtahům a zbytečným slevám.

Připravíme lokální kampaň – bannery, letáčky do schránek, obchůdků a restaurací, můžeme objednat billboard. Vše dle individuální dohody.

Připravíme kvalitní fotodokumentaci pro inzerci, 3 D půdorysy, inzerát zveřejníme na hrazených realitních serverech.

Natočíme videoprohlídku a spustíme kampaň na všech dostupných kanálech.

Vybereme vhodného bonitního zájemce a zajistíme příslušné smlouvy.

Vyřídíme katastrální úřad, přepisy energií, průkaz energetické náročnosti budovy, nemovitost je přepsaná a Vy máte své peníze k dispozici.

Díky tomu, že jsme místní realitní kancelář s velmi dobrou polohou, logicky se na nás obracejí kupující i z větších vzdáleností. Proto Vás umíme se skutečnými zájemci propojit, případě je pro Vás rychle zajistit. Investujeme prostředky na získání budoucích kupujících ještě před tím, než se nemovitosti objeví na trhu. V lokalitě působíme dlouhodobě a máme za sebou řadu úspěšně realizovaných transakcí. Jsme specialisté, známe vývoj cen, sledujeme nemovitosti v okolí.

Dodáme Vám zájemce, kteří jsou připraveni zaplatit za Vaši nemovitost dobrou cenu. S námi to bude jednoduché, profesionálně a bez starostí. Mezi naše klienty patří nejen fyzické osoby, ale také právnické osoby a města či obce. Zavolejte nám nebo zanechte zprávu v kontaktním formuláři (poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním osobních údajů). Konzultace o prodeji nemovitosti je nezávazná.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva