Vila Sirotkova, Brno-Žabovřesky, Brno - město

27.000.000
NaProdej 594m2 Dispozice 2Podlaží vlastníParkování

Nabízíme k prodeji vilu ve vyjímečné lokalitě na ulici Sirotkove, která už po mnoho let patří mezi nejžádanější v Brně. Vila je situovaná jako koncová v ulici a zaujme překrásnými výhledy, kdy budete mít celé Brno jako na dlani. Neodolatených výhledů si můžete užívat z balkonů i z terasy.

Vila je s vynikající dostupností v žádané rezidenční zástavbě s veškerou občanskou vybaveností obchodů a služeb, přitom svým majitelům zaručuje dostatek soukromí.

Budova je podsklepena, v přízemí se nachází dva obývací pokoje (možno spojit do jednoho velkorysého prostoru – možnou úpravu již prezentujeme ve fotogalerii formou vizualizace), kuchyně, jídena, koupelna. V patře jsou situovány 2 ložnice a prozatím nevyužitý půdní prostor, který znamená další potenciál. Garáž je samostatně stojící. Celková plocha pozemku činí 594 m2.

Z důvodu respekování soukromí majitele fotografie částečně obsahují i vizualizaci jako inspiraci o možnostech úprav a zařízení vily.

Další informace rádi sdělíme vážným zájemcům na vyžádání.

Ze zákona uvádíme třídu energetické náročnosti G, kam budova rozhodně nepatří.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-6205
Adresa: Sirotkova, Brno

Makléř

Podobné nemovitosti