Stavební pozemek 527 m2, Neslovice, Brno - venkov

1.560.000
NaProdej m2 Dispozice Podlaží Parkování

Nabízíme k prodeji stavební pozemek ve svahu v krásné a velmi klidné lokalitě, přesto však jen pár minut chůze od centra obce. Uliční šíře pozemku je cca 11,5 m. Pozemek je ideální pro milovníky přírody a klidu, kteří hledají únik od městského shonu. S pozemkem je možné pracovat velmi nápaditě. Připravený architektonický návrh může pomoci budoucímu majiteli využít terénu tak, aby dům splňoval všechny potřeby moderního bydlení a zároveň dodával pozemku jedinečný charakter. Mohou se například tvořit terasy v různých úrovních, s různými výhledy. Na pozemku je připravená přípojka elektrické energie. Co se týče vody, lze ji na tomto pozemku řešit jedním z nejefektivnějších způsobů – vrtem. Voda je k dispozici po celý rok, navíc tato metoda umožňuje úsporu nákladů. Pokud preferujete trvale udržitelnou formu bydlení, vrt na pozemku vám umožní naprosto samostatné hospodaření s vodou. Přístup k pozemku je zajištěn po celý rok po zpevněné přístupové cestě. Pozemek se nachází v těsné blízkosti zastavěné části obce, což umožňuje pohodlný a rychlý přístup ke všem službám, jako jsou obchody, restaurace, školy a další.

V lokalitě je dispozici ještě jeden pozemek o výměře 924 m2 o uliční šíři cca 16,2 m (v architektonickém návrhu pravý objekt) za cenu 2.725.000,- Kč.

Uvedená cena je konečná včetně právního servisu, úschovy a provize RK.

Dům na tomto pozemku bude jednoznačně dominovat krajině a nabídne svým majitelům jedinečný způsob bydlení s přímým kontaktem s přírodou.

 

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-7184
Adresa: Neslovice

Makléř

Podobné nemovitosti