Sdílený pronájem – 1 pokoj, Brno - venkov

9900
NaPronájem 18m2 1 pokojDispozice 2Podlaží veřejnéParkování

Hledáte útulné bydlení v Rosicích? Nabízíme k pronájmu jednu neprůchozí místnost ve třípokojovém bytě nacházejícím se ve 2. patře cihlového domu. K dispozici je společně užívaný obývací pokoj, plně vybavená kuchyně, koupelna, chodba a samostatná toaleta.

Pokoj je světlý s jižní orientací a nabízí přístup na balkon. Byt je po nedávné rekonstrukci, ve velmi dobrém stavu a je připravený k nastěhování. Pronájem je ideální pro ženu, která hledá klidné bydlení v přátelské atmosféře, ostatní pokoje obývá žena.

Cena nájmu je 9.900 Kč měsíčně, včetně všech energií, které jsou účtovány paušálně, provize RK 9.000,- Kč, jistota 9.900 Kč. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, ze zákona uvádíme tř. G, kam však nepatří.

Dům je dobře dostupný a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás kontaktujte prosím na uvedené telefonní číslo nebo e-mail.

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-8786
Adresa: Dobrovského, 665 01 Rosice-Rosice u Brna, Česko

Makléř

Podobné nemovitosti