Pronájem studia 1+kk, vhodné pro osoby se zdravotním postižením, Brno - venkov

9.300
NaPronájem 34m2 1+kkDispozice 1Podlaží veřejnéParkování

Nabízíme k pronájmu moderní a plně přizpůsobené studio 1+kk, speciálně upravené pro osoby se zdravotním postižením o celkové výměře cca 34 m2.

Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají bezbariérové a pohodlné bydlení. Byt je navržen tak, aby splňoval všechny potřeby tělesně postižených osob a poskytoval jim maximální pohodlí a nezávislost.

Studio je prostorné a světlé a upraveno pro pohyb na vozíku. Kuchyňský kout je upravený tak, aby byl snadno přístupný. Koupelna je bezbariérová, s vhodnou výškou umyvadla, madel a sprchy pro pohodlné použití.

Celý byt je upravený s ohledem na bezpečnost, pohodlí a snadnou dostupnost všech prostor.

Pokud hledáte bydlení, které vám poskytne maximální komfort a nezávislost, toto studio je právě pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku. Těšíme se na vaši návštěvu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, ze zákona uvádíme tř. G.

Nájemné je ve výši 9.300,- Kč, zálohy na služby ve výši 2.550,- Kč, jistota je ve výši 17.775,- Kč, provize RK 9.300,- Kč.

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-7648
Adresa: Sportovní, Rosice

Makléř

Podobné nemovitosti