Pronájem novostavby bytu 1+kk, klimatizace, sklep, Rosice, Brno - venkov

11.000
NaPronájem 38m2 1+kkDispozice 1Podlaží veřejnéParkování

Nová příležitost pro bydlení ve svěžím a moderním stylu! K pronájmu nabízíme prostorný byt 1+kk o výměře 38 m2 v novostavbě na adrese Na Vyhlídce, Rosice, který je ideálním místem pro jednotlivce nebo pár hledající komfortní a praktické bydlení.

V bytě je kuchyňská linka, jinak se byt pronajímá bez vybavení, máte tak možnost si jej zařídit podle svého vkusu a potřeb. Velkoformátová okna zajišťují dostatek denního světla a výhled. Pro maximální pohodlí během letních dnů je byt vybaven klimatizační jednotkou. K bytu náleží sklep.

Byt se nachází v klidné a dobře dostupné lokalitě, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a zeleně.

Byt je k dispozici ihned a čeká na svého prvního nájemníka. Pokud hledáte pohodlné, tiché a energeticky účinné bydlení, neváhejte se na nás obrátit a domluvit si prohlídku. Zažijte pohodlí bydlení v nové stavbě s nízkými provozními náklady a vysokým standardem bydlení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, ze zákona uvádíme tř. G, kam však nepatří. Inzerát obsahuje vizualize jako inspiraci na vybavení bytu.

Nájemné 11.000,- Kč/měsíc, zálohy na energie 3.975,- Kč/měsíc, jistota 15.000,- Kč, provize RK 15.000,- Kč.

K dispozici od 1. 12. 2023, ale již nyní si byt můžete rezervovat.

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-7794
Adresa: Na Vyhlídce, Rosice

Makléř

Podobné nemovitosti