Pronájem komerčního prostoru, 73 m2, Zastávka, Brno - venkov

9.000
NaPronájem 73m2 Dispozice Podlaží Parkování

Pronájem komerčního prostoru – strategická lokalita, flexibilní využití

Představujeme Vám příležitost k pronájmu samostatně stojícího objektu, ideálně situovaného v blízkosti důležitých dopravních uzlů. Tento komerční prostor se nachází jen několik metrů od hlavní komunikace a je snadno dostupný jak z autobusové, tak železniční stanice, což zajišťuje vysokou frekvenci pěší i motorizované dopravy. Parkování osobními vozy bez obtíží přímo u objektu.

Dříve tento objekt sloužil jako vinárna, ale díky svému univerzálnímu dispozičnímu řešení je vhodný pro širokou škálu komerčních aktivit. Ať už plánujete otevřít kanceláře, maloobchodní prodejnu, kavárnu, ateliér, dílnu nebo cokoli jiného, tento prostor Vám nabízí neomezené možnosti.

Pro vytápění objektu jsou zde instalována krbová kamna s výměníkem, což přispívá k atmosféře prostoru a zároveň zajišťuje efektivní využití energie.

Pokud hledáte prostor, který skýtá kombinaci strategické polohy a flexibilního využití, pak je tento objekt ideální volbou pro Vás. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, ze zákona uvádíme tř. G.

Pro více informací a sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte.

Nájemné je zde 9.000,- Kč/měsíc + elektřina a voda dle skutečné spotřeby, jistota 15.000,- Kč, provize RK 10.000,- Kč.

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-7739
Adresa: Nádražní 586, Zastávka

Makléř