Pronájem kancelářských prostor, 23,1 m2, Zastávka, Brno - venkov

3.465
NaPronájem 23m2 Dispozice 1Podlaží vlastníParkování

Nabízíme k pronájmu kancelářský prostor o výměře 23,1 m2, situovaný v admisnistrativní budově na ulici Stará osada v Zastávce. Prostory se nacházejí v dobře udržované budově s výbornou dopravní dostupností a dostatkem parkovacích míst pro vaše zaměstnance i návštěvy.

V tomto objektu je akuálně několik volných kanceláří, takže si můžete vybrat prostor, který nejlépe vyhovuje vašim podnikatelským potřebám ( 22 m2 – 25 m2). Cena nájmu je 150/Kč/m2/měsíc plus DPH a služby. Do každé kanceláře je zavedeno internetové připojení. Každý nájemce má možnost uzavřít smlouvu o internetovém připojení podle tarifu, který mu nejlépe vyhovuje. To zajišťuje, že každá firma může mít přístup k rychlému a stabilnímu internetu podle svých potřeb.

Všechny kanceláře jsou světlé, prostorné a mají vlastní elektroměr pro kontrolu spotřeby elektrické energie, se společným sociálním zázemím na patře – dámské a pánské toalety. Kanceláře se nacházejí v 1. patře budovy, přístupné po schodišti. Jsou ideální pro firmy hledající dobře dostupné prostory s výhodnou polohou a zázemím.

Cena pronájmu je velmi konkurenceschopná a nabízí skvělý poměr cena/výkon. Nájemné za kancelář o výměře 23,1 m2 činí 3.465,- Kč měsíčně + DPH + zálohy na služby.

Pokud hledáte kancelářské prostory, které podpoří růst a úspěch vaší firmy, neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo prohlídku prostor. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-7416
Adresa: Stará osada, Zastávka

Makléř

Podobné nemovitosti