Pronájem bytu 3+kk s dvojgaráží, Brněnská, Rosice, Brno - venkov

24.000
NaPronájem 102m2 3+kkDispozice 1Podlaží vlastníParkování

Nabízíme nově zrekonstruovaný byt 3+kk na ulici Brněnské v Rosicích. Nemovitost se nachází v žádané lokalitě s vynikající dostupností a infrastrukturou, soukromým dvorem a dvojgaráží.

Kuchyňská část je vybavena kvalitní kuchyňská linkou s integrovanými spotřebiči (vyjma lednice) a splňuje veškeré požadavky na funkčnost a estetiku. Obývací prostor je oddělen designovými průhlednými dveřmi, propojujími obývací část s koupelnou a dalšími pokoji, přičemž je zajištěn plynulý vizuální průchod a světelná harmonii. Pokoje mezi sebou mají interiérové dvěře dřevěné.
Koupelna je světlá a prostorná, vybavena vanou, elegantním umyvadlem, WC a má přípojky pro pračku.
Dvojgaráž s přímým vjezdem poskytuje pohodlné parkování pro dvě vozidla.
Soukromý dvůr nabízí ideální prostor pro relaxaci a venkovní aktivity.

Tento byt je ideální pro klienty, kteří hledají komfortní a reprezentativní bydlení. Byt je k dispozici ihned a připraven k nastěhování.

Pro další informace a domluvení osobní prohlídky nás prosím kontaktujte. Průkaz energetické náročnosti nebyl předložen, ze zákona uvádíme tř. G.

Nájemné je ve výši 24.500,- Kč/měsíc plus DPH, zálohy na energie jsou ve výši 9.000,- Kč/měsíc plus DPH, jistota se skládá ve výši 40.000,- Kč, provize RK 20.000,- Kč.

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-8949
Adresa: Brněnská, 665 01 Rosice-Rosice u Brna, Česko

Makléř

Podobné nemovitosti