Prodej zahrady s možností výstavby chaty, 2.294 m2, Židlochovice, Brno - venkov

1.050.000
NaProdej 2.294m2 Dispozice Podlaží Parkování

Nabízíme k prodeji zahradu o celkové výměře 2.294 m2 v Židlochovicích, okr. Brno-venkov. V současné době lze podle platného územního plánu na pozemku postavit stavbu pro rodinnou rekreaci, případně stavbu, který souvisí se zemědělským využitím pozemku, jejích zastavěná plocha musí být do 25 m2.

Jedná se o perfektní lokalitu, kam se můžete vypravit na kole nebo na procházky s krásným výhledem na všechny strany. Je zde klid a nádherné vyhlídky od Brna až po Pálavu. Zahrada je situovaná na západním svahu kopce Výhon, které se také mezi místními říká “ u Šibenice“. Mělo by se jednat o původní popravčí místo, které se však historicky nepodařilo identifikovat a proto je zde alespoň umístěna informační tabule o Židlochovickém popravišti. Kousek je naučná stezka, která vede ze Židlochovic do Blučiny.

Přístup k zahradě je po štěrkové obecní cestě, necházející se nedaleko zastavěné části obce. Zahrada není zatížena žádným omezením a je ihned k dispozici k užívání.

Uvedená cena je konečná včetně právního servisu a provize RK.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-6434
Adresa: Židlochovice

Makléř

Podobné nemovitosti