Prodej samostatně stojící vilky, Račice, 2.374 m2, Vyškov

8.900.000
NaProdej 2.374m2 Dispozice Podlaží vlastníParkování

Hledáte stylové bydlení a moderní novostavby vás neoslovují?

video zde: https://www.youtube.com/watch?v=O_C_hw3VZd8

Nabízíme k prodeji rodinný dům – vilku v obci Račice, cca 9 km od Vyškova. Svým umístěním poskytuje vilka naprosté soukromí, s krásným výhledem do okolí a na místní dominantu Zámek Račice. Nemovitost je postavena v zahradě, na klidném místě a okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Vilka má dvě nadzemní podlaží plus půdu a jedno podzemní podlaží. K dispozici je vlastní studna, za domem v zahradě je zděná garáž a přístavky.

Možnosti využití jsou variabilní – po rekonstrukci jako rodinné sídlo, reprezentativní komerční objekt, nebo jako stavební místo (na pozemku můžete postavit až čtyři rodinné domy). Uliční šíře parcely je cca 44 m. Je na budoucím majiteli, zda se rozhodne objekt rekonstruovat, případně se rozhodne pro výstavbu rezidenčního bydlení.

Na své si přijdou jak aktivní sportovci, tak i milovníci výletů. Do Vyškova je to autem 10 minut, do Brna cca 30 minut autem, jinak spojení s okolím zaišťuje autobusová linka č.157. V obci funguje mateřská školka, základní škola a gymnázium je ve Vyškově. V obci je prodejna potravin, sokolovna, sportoviště (foto v galerii), pošta Partner a nedávno rekonstruovaný rybník Srdíčko. Vše je tu „po ruce“ a přitom vám nebude chybět soukromí.

PENB G.

Prohlídky zde probíhají po předchozí telefonické dohodě s makléřem. Protože zde právě probíhá TV natáčení, je nutné skloubit časy prohlídek a produkce. Vilka bude filmaři uvolněna v srpnu, ale již nyní si nemovitost můžete rezervovat. Pro sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-6360
Adresa: Račice, Pístovice

Makléř

Podobné nemovitosti