Prodej rodinného domu, ul. Malackova, Rosice, Brno - venkov

9.940.000
NaProdej 204m2 4+kkDispozice 2Podlaží vlastníParkování

K prodeji nabízíme atraktivní řadový rodinný dům s dispozicí 4+kk, situovaný ve vyhledávané rezidenční lokalitě na ulici Malackova v Rosicích.

Pozemek je o celkové výměře 204 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 117 m2, užitná plocha budovy je cca 117 m2.

Dispozice domu je situována na dvou podlažích. Interiér domu disponuje prostornou obývací částí s kuchyňským koutem, třemi ložnicemi v podkroví a dvěma koupelnami vč. toalety. Dům je navíc vybaven praktickou komorou přímo u kuchyně a v podkroví šatnou pro uskladnění oděvů. Vstup do domu je řešen prostorným zádveřím, které poskytuje dostatek místa pro uložení venkovního oblečení a obuvi. Vysoký standard bydlení je podtržen kvalitními materiály použitými při výstavbě a úpravách a vybavení domu. Všechny místnosti jsou prosvětlené díky velkým oknům, které do domu vpouštějí dostatek denního světla. Dům je napojený na všechny inženýrské sítě, vytápění zajišťuje plynový kotel, teplá voda je z elektrického bojleru.

K domu patří také útulná zahrada, která je ideálním místem pro relaxaci a rodinné grilování. Zahrada je dobře udržovaná a nabízí dostatek soukromí.

Lokalita, v níž se dům nachází, je charakteristická svou dobrou dopravní dostupností do centra, blízkosti obchodů, škol a dalších služeb. Tato oblast je také známá svým klidem a příjemným sousedským soužitím. Tento dům je skvělou příležitostí pro rodiny hledající komfortní bydlení v oblíbené lokalitě. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo prohlídku domu.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zpracován, ze zákona uvádíme tř. G, kam však nepaří.

Cena včetně právního servisu, úschovy a provize RK činí 9.940.000 Kč.

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-7590
Adresa: Malackova 1430, 665 01 Rosice-Rosice u Brna, Česko

Makléř

Podobné nemovitosti