Prodej rodinného domu 5+1, pozemek 1.509 m2, Zbraslav, Brno - venkov

9.900.000
NaProdej 1.509m2 5+1Dispozice 2Podlaží vlastníParkování

REZERVOVÁNO

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 5+1 s příslušenstvím (technická místnost, šatna) v obci Zbraslav v okrese Brno-venkov. Jedná se o zděný dům s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím se sedlovou střechou, který je napojen na kompletní inženýrské sítě. Rodinný dům byl navržený tak, aby plně uspokojil požadavky na bydlení i pro početnější rodinu. Interiér rodinného domu je barevně sladěn do bílé barvy. Uliční část domu má jihozápadní orientaci.

V přízemí se nachází prostorná obývací místnost s krbovými kamny, přístupná z kuchyňské části s jídelnou, ze které je přístup na terasu. Dále je zde technická místnost situovaná v zádveří domu, kde se nachází plynový kotel, naproti je pracovna, koupelna s vanou a umyvadlem a samostatná toaleta.
Podkroví je přístupné po schodišti z obývacího prostoru, kde jsou umístěny tři ložnice a šatna. Celkový pozemek se rozkládá na ploše 1.509 m2, podlahová plocha rodinného domu činí 126 m2. Uzavřená dvorní část, na které se nachází bazén nabízí dostatek soukromého prostoru, na který dále průběžně navazuje zahrada.
V obci Zbraslav budete bydlet v klidu a v přírodě, přitom s komfortem zázemí města. Obec Zbraslav má školku, školu, lékárnu, lékaře, poštu, potraviny a další služby.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zpracován, ze zákona proto uvádíme třídu energetické náročnosti G, kam však budova rozhodně nepatří.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-6003
Adresa: Zbraslav

Makléř

Podobné nemovitosti