Prodej RD Prace, Brno - venkov

10.900.000
NaProdej 820m2 2 x 3+1 Dispozice 2Podlaží garážParkování

Představujeme prodej dvougeneračního domu na pozemku o výměře 820 m2 v obci Prace, okr. Brno-venkov. Tato nemovitost je ideální pro rodiny hledající prostor pro více generací nebo pro ty, kteří preferují oddělené bytové jednotky. Jedna z bytových jednotek může být využita k pronájmu, což nabízí možnost dalšího příjmu. Toto je ideální řešení pro ty, kteří hledají investici s návratností, nebo pro ty, kteří chtějí snížit náklady na vlastní bydlení.

Přízemí domu tvoří kuchyně, tři obytné pokoje, spižírna, koupelna s hydromasážní vanou a přímým vstupem na zahradu, druhá koupelna s vanou, toaleta, na ploše celkem 89,5 m2.

První patro tvoří kuchyně, tři obytné pokoje, šatna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, na ploše celkem 83,40 m2.

Nemovitost je podsklepená, což poskytuje významný prostor pro úschovu, hobby či další možnosti využití. K domu náleží také garáž s navazujícím přístavkem s dostatkem místa pro parkování a skladování.

Zahrada je vybavena vlastní studnou, což umožňuje efektivní zavlažování a údržbu zahrady bez zbytečných nákladů na vodu.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod, kanalizaci, elektrickou energii, vytápění je řešeno tepelným čerpadlem. Toto zařízení zajišťuje efektivní a ekologické vytápění domu, což výrazně snižuje energetické náklady. Plyn je na hranici pozemku a lze jej kdykoli do domu připojit.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kompletní cena včetně provize RK činí 10.900.000 Kč.

Průkaz energetické náročnosti nebyl zpracován, ze zákona uvádíme tř. G, kam však nepatří.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-8538
Adresa: Ponětovská, 664 58 Prace, Česko

Makléř

Podobné nemovitosti