Činžovní dům, Masarykovo nám., Náměšť nad Oslavou, Brno - venkov

15.500.000
NaProdej 1454m2 byty a nebytové prostoryDispozice Podlaží Parkování

REZERVOVÁNO

Představujeme vám unikátní možnost koupě činžovního domu situovaného přímo na Masarykově náměstí v Náměšti nad Oslavou. Tato nemovitost představuje zajímavou investiční příležitost pro ty, kteří hledají stabilní zdroj příjmů z pronájmu bytů a prostor, které snadno pronajmete a které neztrácí na své hodnotě díky vyjímečné lokalitě. Poloha domu přímo na náměstí zaručuje vysokou návštěvnost obchodních prostor a pohodlné bydlení s veškerou občanskou vybaveností na dosah. Dům nabízí dva obchodní prostory v přízemí a tři byty na vyšších podlažích, půdu a prostorný pozemek za domem.Celková plocha pozemku činí 1.454 m2, užitná plocha budovy cca 401 m2.

Dva obchodní prostory v přízemí (cca 90 m2 a 40 m2), které jsou ideální pro vlastní podnikání nebo k pronájmu. Dále se v domě nachází tři byty – 2 x 2+1 a 1 x 4+1 s velkorysou terasou, která představuje další potenciál pro rozšíření bydlení či podnikání. Všechny jednotky v domě jsou aktuálně volné. Další zajímavou možností je využití půdního prostoru, který představuje další potenciál například pro vybudování podkrovního bytu.

Byty se skládají z obytných pokojů, každý má vlastní kuchyni a koupelnu. Všechny jsou světlé a prostorné s pěkným výhledem na náměstí.

Velkou hodnotu tohoto domu je rozhlehlá zahrada a uzavřený dvůr, který nabízí klid a soukromí uprostřed města. Na pozemku se nachází také garáž pro bezpečné parkování vašeho vozu, skleník pro pěstování květin nebo zeleniny a zahradní altán, který poskytuje příjemné místo pro odpočinek.

Nemovitost je situována přímo v centru města, na náměstí s mnoha obchody, restauracemi a kavárnami. Díky své poloze je velmi dobře dostupná veřejnou dopravou. Výhodou je také možnost parkování přímo na náměstí nebo v blízkém okolí.

Tento činžovní dům představuje skvělou investiční příležitost pro ty, kteří hledají nemovitost s ve vynikající lokalitě. Pokud hledáte nemovitost, která kombinuje bydlení a podnikání s možností budoucího potenciálu, tento činžovní dům je ideální volbou.

Prohlédněte si videoprohlídku, která obsahuje i jedinečné záběry z dronu [videoprohlídka], a to z pohodlí vašeho domova.

Průkaz energetické náročnosti nebyl zpracován, ze zákona uvádíme tř. G.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na setkání s vámi!

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-7501
Adresa: Masarykovo nám., Náměšť nad Oslavou

Makléř

Podobné nemovitosti