Prodej RD Křehlíkova, Brno-Slatina, Brno - město

13.990.000
NaProdej 251m2 6+2Dispozice 4Podlaží garážParkování

Nabízíme k prodeji velmi zajímavou nemovitost v atrativní lokalitě Brno-Slatina, ulice Křehlíkova. Jedná se o prostorný, ale přesto útulný dům s cca 258 m² užitné plochy rozložených na několika podlažích s pozemkem o celkové výměře 251 m². Nabízí celkem 6 pokojů z nichž každý má přímý vstup na balkon nebo na terasu, 2 kuchyně, jídelnu, 4 koupelny, příslušenství, garáž a je z části podsklepený. Díky svému dispozičnímu řešení je ideální také pro vícegenerační bydlení nebo spojení bydlení a podnikání.

Přízemí (1. NP) je o užitné ploše cca 64 m², 2. NP je o užitné ploše cca 70 m², 3. NP je o užitné ploše cca 70 m² a obytné podkroví je o užitné ploše cca 54 m².

Na každém podlaží je koupelna a toaleta, podlaží jsou přístupná po pěkném dřevěném schodišti, pokoje mohou sloužit jako ložnice, pracovny nebo kanceláře. Interiér domu je prosvětlen velkými okny, které vám zajistí dostatek denního světla a zároveň nabízí pěkný výhled do upravené zahrady a do okolí. Na rodinný dům navazuje udržovaná zahrada s bazénem a grilem, která poskytuje dostatek místa pro relaxaci a zárovneň je ideální pro rodinné oslavy nebo klidné večery s přáteli. K domu patří také garáž pro jedno auto, další parkovací místa jsou před domem.

Nemovitost se nachází v oblasti s výbornou občanskou vybaveností, v blízkosti škol, obchodů a veřejné dopravy. Budova je napojena na všechny IS, topení a teplá voda z vlastního plynového kotle.

Před osobní prohlídkou vás zveme na virtuální prohlídku tohoto domu, která vám poskytne podrobný přehled o dispozicích a vybavení domu.

Průkaz energetické náročnosti nebyl předložen, ze zákona uvádíme tř. G, kam však nepatří.

Tento dům je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v blízkosti města, potřebují prostor jak pro bydlení, tak i případně pro více generací nebo chtějí kombinovat bydlení s podnikáním.

 

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-7467
Adresa: Křehlíkova, Brno-Slatina

Makléř

Podobné nemovitosti