Prodej stavebního pozemku v obci Račice, 2.402 m2, Brno - venkov

9.900.000
NaProdej 2.402m2 Dispozice Podlaží Parkování

Nabízíme k prodeji pozemek pro stavbu rodinného domu (maximálně 4 řadové domy) v obci Račice, cca 9 km od Vyškova. Pozemek je rovinatý se nachází na krásném a klidném místě a okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Uliční šíře parcely je cca 44 m.  Elektrická energie, voda a kanalizace se nacházejí u a na pozemku, na pozemku je dále vlastní studna. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace.

Do Vyškova je to autem 10 minut, do Brna cca 30 minut autem, jinak spojení s okolím zaišťuje autobusová linka č.157. V obci funguje mateřská školka, základní škola a gymnázium je ve Vyškově. V obci je prodejna potravin, sokolovna, sportoviště (foto v galerii), pošta Partner a nedávno rekonstruovaný rybník Srdíčko a Račický Zámek. Vše je tu „po ruce“ a přitom vám nebude chybět soukromí. Na pozemku v současné době stojí stavba vilky, která je určená k celkové rekonstrukci, případně i k demolici. Pozemek a lokalita má v každém případě nezanedbatelný potenciál.

Veškeré další informaci Vám ráda poskytnu telefonicky nebo při osobní prohlídce.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-6447
Adresa: Račice

Makléř

Podobné nemovitosti