Prodej rodinného domu 462 m2, Rybářská, Ivančice, Brno - venkov

6.200.000
NaProdej 462m2 3+1Dispozice Podlaží veřejnéParkování

Nabízíme k prodeji pěkný rodinný dům v Ivančicích na ulici Rybářské. Celková plocha pozemku činí 462 m2, z toho podlahová plocha činí cca 172 m2. Budova je napojena na kompletní rozvody IS – voda městská z řádu, kanalizační řád, elektroinstalace 230/400 V (také k dispozici tarif nočního proudu), plyn. Vlastní studna. Dům byl před třemi lety částečně rekonstruován – proběhla výměna oken, oprava vnitřních omítek a podlah, topného systému a další úpravy.

Budova je dispozičně řešena jako 3+1 s příslušenstvím – zádveří, chodba, ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, jídelna, kuchyně, prosklená veranda, komora, technická místnost a prádelna, dílny. V technické místnosti je plynový kotel, bojler, pračka a sušička. Koupelna je s vanou a umyvadlem, toaleta samostatně. Díky uzavřenému dvoru je zde naprosté soukromí a zahrada, která na dvůr bezprosředně navazuje je v rovině a plně oplocená. V sousedství jsou zejména rodinné domy a bezproblémoví, přátelští sousedé. Uliční šíře domu je cca 11 m. Do centra města je to pěšky cca 5 minut pohodlné chůze. V okolí je celá řada možností, jak trávit volný čas, bydlení je na dosah přírody a nabízí řadu možností výletů a procházek.

Co se týče energií, tak celková spotřeba domácnosti činí v současné době cca 5.400,- Kč/měsíc pro tři osoby.

Průkaz energetické náročnosti se zpracovává, ze zákona proto uvádíme energetickou tř. G, kam však budova rozhodně nepatří. Ivančice jsou město s kompletní občanskou vybaveností –  nachází se zde mateřské i základní školy, gymnázium, nemocnice, finanční úřad, supermarkety, pošta, lékaři, kompletní síť obchodů a služeb. Do Brna je výborná dostupnost jak vlakem, autobusem či autem. Inzerovaná cena je uvedena včetně poplatků a provize RK.

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-6228
Adresa: Rybářská, Ivančice

Makléř

Podobné nemovitosti