Prodej bytu 2+1, Zastávka

Vážená paní Rozporková,

rádi bychom Vám s manželem touto cestou vyjádřili poděkování při zařizování prodeje nemovitosti. Oceňujeme především bezproblémovou spolupráci na vysoké profesionální úrovni. V případě potřeby se na Vás v budoucnu opět rádi obrátíme. S pozdravem, manželé Hegnerovi  Hegnerovi poděkování014

Prodej rodinného domu, Lukovany

Při prodeji domu v Lukovanech jsme realitní kancelář vybírali úplně na slepo jen podle místa působení a volba padla na paní Rozporkovou. Naším hlavním cílem bylo, abychom se nemuseli o prodej nijak starat, protože byl mimo naše bydliště i časové možnosti. Dali jsme na první dobrý dojem, který se potvrdil v průběhu celého prodeje a vše probíhalo zcela hladce. Byli jsme velmi spokojení s komunikací na obě strany, rychlostí a i tipy ohledně prodeje. Zcela bez výhrad můžeme paní Rozporkovou doporučit dál. Děkujeme Řezáčovi

Prodej rodinného domu, Rosice

Dobrý den paní Rozporková, chtěla bych Vám poděkovat za profesionální práci při prodeji nemovitosti v Rosicích. Jste komunikativní, vstřícná, diskrétní, pracovitá a velmi ochotná řešit vše. Zasloužíte pochvalu a prosím tento mail pošlete i vašemu vedení. Nevím, kam bych poslala těchto pár slov, kdy jsem vyjádřila velkou spokojenost.

S pozdravem klientka Ivana Chýlková, Děčín

Kulturní památka – Měšťanský dům s podloubím, Modřice

Při nákupu rodinného domu v Modřicích Realitní kancelář Rosice zastupovala prodejce. Při navázání kontaktu a v jednání o navržené prodejní ceně vystupovala velmi profesionálně a došlo k okamžité dohodě obou stran.
Následující příprava a zajištění vypracování potřebných dokumentů a smluv proběhlo bez jakýchkoliv problémů, byť nákup měl velmi specifický průběh.
S prací realitní makléřky paní Rozporkové bylo město velmi spokojeno, neb zastupovala ve smluvním vztahu protistranu.

Ing. Josef Šiška
Starosta města Modřice

Jsme partnery akce – RODINNÝ DEN DĚTÍ S VEČERNÍČKEM

Krásný den přejeme. V sobotu dne 28. května organizuje Středisko volného času Rosice RODINNÝ DEN DĚTÍ S VEČERNÍČKEM. Akce bude probíhat od 15 hodin na nádvoří zámku Rosice. Naše realitní kancelář je partnerem akce, v rámci doprovodného programu jsou pro Vás připraveny atrakce jako skákací hrad, dvouskluzavka, aquazorbing, výtvarné dílny, malování na obličej, jízda na koních a další… Přijďte s rodinou, těšíme se na setkání s vámi!

 

Pozemek Javůrek

Realitní kancelář Rosice jsem si vybrala na základě referencí spokojených klientů. Mohu jenom potvrdit, že paní Rozporková je velice schopná makléřka, pomohla stanovit prodejní cenu pozemku, veškeré dokumenty vyřídila včas, vše proběhlo rychle a bez komplikací.

S pozdravem
Marcela Oberreiterová

Byt 3+1 Komenského nám., Rosice

Velmi jsme ocenili profesionální přístup paní Rozporkové při prodeji bytu na Komenského náměstí. Setkali jsme se s úžasným přístupem, rychlým prodejem a s kvalitní péčí po celou dobu. Pokud budeme potřebovat znovu někdy služeb realitní společnosti, rozhodně se na paní Rozporkovou rádi obrátíme.

Jana Beranová

Rodinný dům Vysoké Popovice

Cena: 2.950.000 Kč

Paní Rozporková je velmi schopná realitní makléřka. Ačkoliv jsem nebyla přímo jejím klientem

(zastupovala protistranu), ochotně mi pomohla vyřešit nastalé problémy tak, aby nedošlo k prodlení.

Hodnotím její přístup jako velice vstřícný a profesionální.

Mgr. Hana Kotasová, PhD.

Cena absolutního vítěze – realitní projekt roku 2015

Cena pro absolutního vítěze v České republice byla udělena na základě hlasování veřejnosti za developerský projekt „Polyfunkční bytový dům R PLACEO“. Naše kancelář jako oficiální prodejce tohoto projektu děkuje, velmi si vážíme podpory tohoto projektu širokou veřejností.

Společenské kulturní centrum, Říčany

Se službami Realitní kanceláře Rosice jsme byli velice spokojeni.
Potřebovali jsme pronajmout velmi specifický prostor, paní makléřka
nám obratem pomohla se zaměřením, popisem a s inzercí. Ve velmi
rychlém čase našla nového nájemce, se kterým nám pomohla sepsat
nájemní smlouvu a vyřídit vše potřebné. Děkujeme.

Jan Studený, starosta obce Říčany