Rodinný dům Rosice, 295 m2, Brno - venkov

1.200.000
NaProdej 295m2 2+1Dispozice 1Podlaží na pozemkuParkování

REZERVOVÁNO

Nabízíme k prodeji rohový, rodinný dům na ul. Zbýšovské v Rosicích. Jedná se o starší budovu určenou k rekonstrukci. Do budovy jsou zavedeny kompletní inženýrské sítě dostupné v místě – voda městská z řádu, kanalizace, elektro 230 V a 400 V, plyn. Pozemek celkem 295 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 134 m2. Hlavní budova je o dispozici 2+1 a je částečně podsklepena. Oba obytné pokoje jsou orientované na západ, zbytek domu na východ.

Budova má velmi výhodnou polohu s možností vjezdu na pozemek, a to z paralelní ulice. Současný majitel má zpracovaný projekt na kompletní přestavbu a rozšíření rodinného domu, vč. tesařského materiálu na nové krovy.

Průkaz energetické náročnosti budovy není majitelem zpracován, ze zákona proto uvádíme tř. energetické náročnosti G.

Parkování je možné na vlastním pozemku nebo před budovou na veřejné komunikaci. Město Rosice leží pár minut od města Brna, propojenost s IDS (spojení D1, vlak, autobus), přitom nabízí zdravé bydlení v blízkosti přírody. Na koupi této nemovitosti vám rádi zajistíme financování.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-2525
Adresa: Zbýšovská, 665 01 Rosice, Česká republika

Makléř

Podobné nemovitosti