Rodinný dům, 416 m2, Brno-Žebětín, Brno - město

5.000.000
NaProdej 416m2 2+1 + příslušenstvíDispozice 1Podlaží vlastníParkování

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve vyhledávané lokalitě městské části Brno-Žebětín o celkové ploše 416 m2. Jedná se o jednobytový, řadový koncový rodinný dům, aktuálně o dispozici 2+1 o užitné ploše cca 100 m2 s možností rozšíření, částečně podsklepený, s 1 – 2 vlastními parkovacími místy před domem.

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Budova před 2 lety prošla zásadní rekonstrukcí, zahrnující výměnu oken za plastová, nové rozvody el. energie, instalaci plynového kotle, který slouží jak k vytápění, tak k ohřevu teplé vody, rozvody tepla jsou radiátory. Podlahy jsou plovoucí v kombinaci s keramickými dlažbami. V koupelně je prostorný sprchový kout s hydromasážním panelem, závěsné WC, umyvadlo se zrcadlem, žebříčkový radiátor.

Je zde možnost vybudovat podkroví a rozšířit tak obytnou plochu o další pokoje. Další prostory, kterých lze v budoucnu využít, se nabízejí při vstupu do dvorního traktu, momentálně jsou využívány jako relaxačního koutu pro majitele. Zahrada za domem je svahovitá, plně oplocená a udržovaná, zpevněná okrasnými betonovými svahovkami.

Dům se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě, v klidné ulici. Městská část Brno-Žebětín nabízí kompletní občanskou vybavenost –  mateřskou a základní školu, poštu, lékaře, lékárnu, sportoviště a další. Spojení s centrem Brna je zajištěno autobusovými linkami číslo 52 a 54. Ze zákona uvádíme třídu energetické náročnosti G, do které však v žádném případě budova nespadá. V současné době se energetický štítek zpracovává.

 

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-4145
Adresa: Brno-Žebětín, Česko

Makléř

Podobné nemovitosti