Rodinný dům 4+1 s příslušenstvím, 2 koupelny, 299 m2, Žebětín, Brno - město

7.200.000
NaProdej 299m2 4+1 s příslušenstvímDispozice 2Podlaží veřejnéParkování

REZERVOVÁNO

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný zděný rodinný dům o dispozici 4+1 s vedlejší samostatnou, částečně podsklepenou stavbou sloužící nyní jako velkorysý skladovací prostor. Na pozemku se tedy nachází dvě samostatné stavby – hlavní budova (rodinný dům) a vedlejší stavba.

Rodinný dům je napojený na všechny inženýrské sítě. Jedná se o komfortní bydlení, bez nutnosti dalších investic do rekonstrukce. V přízemí se nachází vstupní chodba, obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyně s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře rodinného domu jsou další tři prostorné pokoje, všechny se samostatnými vstupy, dále je zde druhá koupelna s vanou a WC. Nemovitost je po kompletní rekonstrukci, okna a vstupní dveře jsou plastová, podlahy v interiéru jsou plovoucí laminátové v kombinaci s keramickou dlažbou.

Okolí domu je vkusně upraveno, chodníčky jsou ze zámkové dlažby, zahrada je udržovaná, plně oplocená vyzdívaným plotem z okrasných tvárnic s dřevěnými výplněmi. U domu je vybudovaná terasa s posezením, na kterou je vstup buď přímo z obývacího pokoje, nebo chodníčkem kolem domu.

Žebětín je jednou z nejžádanějších lokalit v Brně. Jedná se o klidnou lokalitu umístěnou v přírodě s dobře fungující infrastrukturou s výbornou dostupností do Brna MHD. Prohlídku tohoto domu Vám vřele doporučuji a abyste měli možnost prohlédnout si jej za denního světla, jsem Vám po dohodě k dispozici i o víkendu.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-4270
Adresa: Žebětín

Makléř

Podobné nemovitosti