Rodinný dům 4+1 s garáží, Rosice, Brno - venkov

2.990.000
NaProdej 193m2 4+1Dispozice 2Podlaží garážParkování

PRODÁNO

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o dispozici 4+1 s garáží, sklepy a  na snadno dostupném místě v centru Rosic. Rodinný dům je v původním stavu, před rekonstrukcí. Dva obytné pokoje jsou situované při vstupu, další dva pokoje jsou situované v suterénu. Celková plocha pozemku činí 193 m2.

Do domu jsou zavedeny kompletní přípojky inženýrských sítí, je zde el. energie 230/400 V, plyn (teplo lokálními plynovými topidly VAV), voda městská z řádu, kanalizace, teplá voda je z elektrického bojleru.

Průkaz energetické náročnosti se zpracovává, ze zákona proto uvádíme třídu energetické náročnosti G. Nemovitost je bez dluhů, bez hypotéky a bez právních vad.

Cena: 2.990.000,- Kč + 5 % provize RK.

V bezprostředním okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně MŠ, ZŠ, autobusové , nákupních možností, restaurace a kavárny, kompletní síť obchodů a služeb. Parkovací kapacita je zajištěna ve vlastní garáži Výhodný hypoteční úvěr Vám bezplatně zprostředkujeme.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-5372
Adresa: Na Mýtě, Rosice

Makléř

Podobné nemovitosti