Rodinný dům 2+1 se zahradou, pozemek 2.218 m2, Příbram na Moravě, Brno - venkov

1.190.000
NaProdej 2.218m2 2+1Dispozice přízemíPodlaží Parkování

Rodinný dům k rekonstrukci s jižně orientovanou zahradou v klidné části obce Příbram na Moravě. Dispozice je tvořena 2 obytnými místnostmi, kuchyní, chodbou, verandou, technickou místností a dalšími přístavky. Dům je napojen na rozvody elektrické energie 230/400 V, plyn, voda místní ze studny, odpady svedené do septiku (obec Příbram nemá kanalizační řád). Obecní voda z řádu je přivedená k nemovitosti, přípojka je ve sklepě. Topení plynovými topidly VAV, elektrický přímotop i kamna na tuhá paliva. Jedná se o starší, přízemní domek s pravidelně prováděnou údržbou, který současným vlastníkům slouží převážně k rekreačním účelům.

V místě funguje základní a mateřská škola, obchod s potravinami, tenisové kurty, hřiště, přírodní rybník. Obec leží cca 22 km od centra Brna a je dobře dopravně dostupná v rámci integrovaného dopravního systému JmK.

Užitná plocha:                             90 m2
Zastavěná plocha a nádvoří:    177 m2
Zahrada:                                2 041 m2
Plocha pozemků celkem: 2.218 m2 m2

Třída energetické náročnosti: G

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-4562
Adresa: Příbram na Moravě

Makléř

Podobné nemovitosti