Rodinný dům, 2.113 m2, Říčany, Brno - venkov

7.725.000
NaProdej 2113m2 3+1 a 2+1Dispozice Podlaží garážParkování

Samostatně stojící rodinná vila, ve které jsou dvě bytové jednotky (2+1 a 3+1) v překrásné zahradě v atraktivní lokalitě Říčany, okr. Brno-venkov.

V budově jsou nové rozvody elektrické energie, voda z vlastního zdroje, teplo z plynového kotle s rozvodem do radiátorů, teplá voda z elektrického bojleru, zařizovací předměty jsou napojeny na splaškovou kanalizaci.

Celková výměra pozemku činí 2.113 m2, z toho zastavěná plocha 130 m2. Podlaží domu jsou propojena samostatným schodištěm. V suterénu se nachází technické zázemí domu, prádelna a sklepní prostory. V přízemí je byt 2+1, koupelna, kuchyně a toaleta. Ze schodišťové haly je vstup do zimní zahrady. První patro tvoří byt 3+1, koupelna a toaleta. Další potenciál pro případné rozšíření obytné plochy tvoří půda. Velkým bonusem je krásná a prostorná zahrada, která vám nabídne dostatek soukromí, případně je možné část pozemku oddělit jako samostatnou parcelu. Bezproblémové parkování poskytuje garáž. Na pozemku se dále nacházejí vedlejší stavby, které dříve sloužily jako dílna, garáž a jiné nebytové prostory. Další z významných předností lokality je její výborná dostupnost. Uvolnění nemovitosti je v návaznosti na zajištění vhodného bydlení pro stávající majitele. Pro více informací a pro prohlídku nemovitosti mě prosím kontaktujte.

Průkaz energetické náročnosti není vyhotoven, ze zákona proto uvádíme tř. energetické náročnosti G, kam rozhodně nepatří.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-5234
Adresa: Říčany

Makléř

Podobné nemovitosti