RD 3+1, Příbram na Moravě, 312 m2, Brno - venkov

3.290.000
NaProdej 312m2 3+1Dispozice 1Podlaží garážParkování

REZERVOVÁNO

Zděný dům 3+1 s garáží po kompletní zdařilé rekonstrukci k okamžitému nastěhování, v tradiční venkovské zástavbě vyniká klidem, krásnou přírodou v okolí a snadnou dostupností služeb a obchodů.

Obytná část domu na ploše cca 80 m2 je tvořena třemi obytnými pokoji (cca 13, 20 a 20 m2), vstupní chodbou, koupelnou a samostatnou toaletou. Okna jsou plastová, podlahy jsou laminátové plovoucí a keramické dlažby. Topení je ústřední z elektrického kotle radiátory (zaveden noční proud), teplá voda z elektrického bojleru, voda obecní a vlastní studna, plyn je v případě potřeby před domem. V jednom z pokojů je komín, lze zde instalovat krb nebo krbová kamna. Kuchyně není vybavena, jsou zde předchystány vývody pro realizaci kuchyňské části dle vlastních představ. Budova je v celé ploše podsklepena. Parkování v samostatně stojící garáži pro dva vozy.

Lokalita poskytuje klidné bydlení, občanskou vybavenost, zároveň možnost bydlení v přírodě ve snadném dosahu větších měst.

Zastavěná plocha a nádvoří 182 m2
Zahrada 130 m2

Průkaz energetické náročnosti budovy se zpracovává, ze zákona proto uvádíme tř. G, kam rozhodně nespadá.

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-4768
Adresa: Příbram na Moravě

Makléř

Podobné nemovitosti