RD 2+1, zahrada, Rosice, Brno - venkov

2.600.000
NaProdej 329m2 2+1Dispozice 2Podlaží veřejnéParkování

REZERVOVÁNO

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 s příslušenstvím se zahradou v městě Rosice, okr. Brno-venkov o celkové výměře 329 m2, z toho zahrada 191 m2.

Jedná se o zděný, částečně podsklepený objekt s jedním nadzemním podlažím s možností využití podkroví. Okna jsou dřevěná dvojitá, podlahy dřevěné trámové a lino. Vytápění je lokální plynovými topidly, napojeno na vodu městskou z řádu, kanalizaci, elektro rozvody. Kuchyně a obývací pokoj mají jihozápadní orientaci. WC je suché mimo hlavní budovu. Za domem se nachází zahrada, přístupná přes vydlážděný dvorek.

V docházkové vzdálenosti je k dispozici kompletní občanská vybavenost – mateřská i základní škola, lékaři, pošta, lékárna, kulturní centrum, knihovna. K dispozici také síť obchodů a služeb, včetně supermarketu. Dopravní spojení je možné buď autobusem, vlakem nebo autem, parkování je veřejné u domu.

Průkaz energetické náročnosti nebyl předložen, ze zákona uvádíme tř. energ. náročnosti G.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-3142
Adresa: Dobrovského, 665 01 Rosice, Česká republika

Makléř

Podobné nemovitosti