Pronájem obchodních prostor, R PLACEO, Rosice, Brno - venkov

10.000
NaPronájem 35m2 Dispozice 1Podlaží veřejnéParkování

Nabízíme k pronájmu komerční prostory – obchodní jednotku v novostavbě polyfunkčního objektu R PLACEO, Palackého náměstí v Rosicích. Prostory jsou o celkové ploše 35 m2, jsou přímo přístupné z ulice v úrovni terénu (bezbariérový přístup). Prostory byly kolaudovány před necelým rokem, celá budova je řešena s ohledem na maximální úsporu energií v energetické třídě B. Jsou zde k dispozici rozvody klimatizace s možností přenechání jednotek, světelná reklama nad provozovnou a bezplatné parkování přímo před budovou na veřejném parkovišti. Vlastní vyhrazené parkovací místo ve vnitrobloku objektu je možné po dohodě s majitelem.

Topení je centrální z kotle v budově, provozovna je na přívodu opatřena měřáky spotřeby tepla, teplé a studené vody, spotřeba se vyúčtovává 1 x ročně. Elektrickou energii si nájemce registruje samostatnou smlouvou s dodavatelem na své IČ.

Jedná se o žádané obchodní místo, které bude k dispozici od 1. 3. 2018. Prohlídky jsou možné po předchozí dohodě kdykoli. Nájemné se hradí 10.000 Kč, zálohy na služby cca 4.000 Kč (podle typu provozu), kauce 2 měsíční nájmy.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-3797
Adresa: Palackého nám. 1600, 665 01 Rosice, Česko

Makléř

Podobné nemovitosti