Pronájem mezonetového bytu 2+1+galerie, Kaštanová, Rosice, Brno - venkov

11.550
NaPronájem 55m2 2+1+galerieDispozice 5Podlaží veřejnéParkování

REZERVOVÁNO

Nabízíme k pronájmu částečně zařízenou vícepodlažní bytovou jednotku o výměře cca 55 m2 na ulici Kaštanové v Rosicích. Byt je tvořen obývacím pokojem, kuchyní, chodbou, koupelnou a toaletou a v privátní části bytu (podkroví) je situovaná ložnice a otevřená galerie. Kuchyně je vybavena lednicí s mrazničkou, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou. Z kuchyně je vchod na menší balkon. Koupelna je s vanou a umyvadlem, toaleta samostatně. Na patře je k dispozici místo sklepa komora. V bytě je vlastní plynový kotel, který slouží jak k vytápění, tak i k ohřevu teplé vody, spotřebu energií máte pod kontrolou. Vyúčtování energií je 1 x ročně. Obývací pokoj se bude pronajímat bez zařízení, které je na fotografiích.

Výhodou tohoto mezonetového bytu je jeho světlost a klid mimo dosah přízemního hluku.

Nájemné 11.550,- Kč/měsíčně, zálohy na energie 2.250,- Kč/měsíčně (celková měsíční platba činí 13.800,- Kč). Jistota 15.000,- Kč, provize RK 1 měsíční nájem.

K dispozici od 1. 11. 2021, ale již nyní si byt můžete rezervovat.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-5868
Adresa: Kaštanová, Rosice

Makléř

Podobné nemovitosti