Prodej RD 4+1, garáž, zahrada, Rosice, Brno - venkov

2.300.000
NaProdej 206m2 4+1Dispozice 1Podlaží garážParkování

PRODÁNO

Tuto nemovitost jsme již prodali. Prodáme i tu Vaši. Kontaktujte nás ještě dnes.

Nabízíme k prodeji starší rodinný dům k rekonstrukci ve městě Rosice, okr. Brno-venkov. Jedná se o zděný, rohový dům, dispozičně 4+1 s garáží a zahrádkou. Garáž navazuje na dům jako samostatná stavba, je o výměře 34 m2, s plechovými dvoukřídlými vraty a s rovnou střechou.

Budova je napojena na všechny inženýrské sítě – voda městská z řádu, kanalizace, plyn, elektro 220 a 380 V. Topení lokálními topidly WAW, teplá voda je z plynového kotle (na rekonstrukci). Je zde provedena základní hydroizolace proti vlhkosti pásy IPA. Budova je částečně podsklepena. Obytné pokoje jsou částečně vzájemně průchozí, kuchyně, sprchový kout a WC jsou situovány v suterénu. Střecha budovy je sedlová, v současné době bez využití podkroví. Bezprostředně na dům navazuje menší udržovaná zahrádka, plně oplocená, která společně s budovou tvoří jeden funkční celek.

Pro prohlídku mě prosím kontaktujte.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-3676
Adresa: Rosice, Česko

Makléř

Podobné nemovitosti