Prodej RD, 1.454 m2, Brno - venkov

4.500.000
NaProdej 1.454m2 Dispozice Podlaží na pozemkuParkování

Na této parcele můžete postavit i dva rodinné domy. Exkluzivně nabízíme k prodeji zděný, řadový rodinný dům s průjezdem v obci Tetčice, okr. Brno-venkov s pozemky o celkové výměře 1.454 m2. Jedná se budovu původně užívanou jako zemědělské usedlosti s částečným podsklepením a spolu s vedlejšími stavbami (stodolou a dílnami) tvoří uzavřený vnitroblok, na který navazuje zahrada, která společně s budovou tvoří jeden funkční celek. Zastavěná plocha činí 601 m2, zahrada 853 m2.

Budova, ve které se nachází dvoupokojový byt s rozsáhlým příslušenstvím je před rekonstrukcí. Zavedena je elektrická energie, voda městská z řádu, voda ze studny (11 m), napojeno na kanalizaci. Dům se sestává z průjezdu, odkud je přístup na uzavřenou verandu, ze které je přístupná kuchyň, obytné pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC (samostatná místnost). Vstup do sklepa je z dvorní části. Ve dvorním traktu se nacházejí další dílny, stodola a seník. Část vedlejší stavby byla přebudována na garáž s montážní jámou.

Objekt lze rekonstruovat, případně lze pozemku využít jako stavebního místa pro nový dům s možností dočasného bydlení ve stávající stavbě, skloubit lze také bydlení s podnikáním případně vybudovat vícegenerační bydlení. Pro prohlídku nás kontaktujte.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-4130
Adresa: 664 17 Tetčice, Česko

Makléř

Podobné nemovitosti