Prodej chaty, Lesní Hluboké, Brno - venkov

450.000
NaProdej 51m2 3+1Dispozice 2Podlaží garážParkování

REZERVOVÁNO

Nabízíme k prodeji rekreační chatu v katastrálním území obce Lesní Hluboké, okr. Brno-venkov. Zastavěná plocha chaty činí 51 m2, užitná plocha činí cca 90 m2. Chata se nachází „na samotě u lesa“. Dispozičně by se chata dala charakterizovat jako 3+1 s garáží a terasou. Jedná se o částečně zděnou a částečně dřevěnou stavbu. V suterénu chaty se nachází garáž na jedno osobní auto. Vstup do chaty je z terasy. V přízemí se nachází koutek pro kuchyni, místnost s menším krbem a ložnice. V patře jsou další dvě ložnice. K chatě se nyní bezplatně užívá pozemek o velikosti cca 2000 m2, který není součástí převodu (pozemek je jiného vlastníka).

Do objektu je zavedena elektrická energie 230/400 V, voda užitková je z místní studny. WC v současné době chemické mimo budovu. Topení je krbem průduchy do 1 patra. Upozorňujeme, že vstup je možný pouze v doprovodu makléře, chata má aktivní kamerový systém se záznamem.

Ideální místo, pokud preferujete klid a samotu. Pro prohlídku mě prosím kontaktujte.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-4918
Adresa: Lesní hluboké

Makléř