Prodej bytu 1+1, 34 m2, Sklářská, Rosice, Brno - venkov

2.964.000
NaProdej 34m2 1+1Dispozice přízemíPodlaží veřejnéParkování

REZERVOVÁNO

Prodej bytu 1+1 na ulici Sklářská, Rosice. Byt je po nedávné kompletní rekonstrukci – nová zděná koupelna se sprchovým koutem, kompletně nové rozvody vody, +elektrické energie, podlah, zdí, topení, radiátory, okna, bezpečnostní vstupní dveře. Topení a ohřev teplé vody je vlastním elektro kotlem a  bojlerem, spotřeba energií je tak pod kontrolou. Koupelna byla přestavěna, vznikl zde prostorný zděný sprchový kout, pro snadné odvětrávání a zajištění světlosti zde byly instalovány dvě okna. Toaleta je samostatně. V pokojích a na chodbě je lepená vinylová podlaha, v koupelně je použita kvalitní italská dlažba v kombinaci s obklady Rako, baterie Grohe. Kuchyně je Ikea vybavení indukční varnou deskou a elektrickou troubou. V oknech plissé žaluzie a sítě proti hmyzu. Ideální místo nabízející klidné a pohodlné bydlení. Kompletní síť obchodů a služeb se nachází v docházkové vzdálenosti. Přestože se jedná o lokalitu navazující na střed města, naleznete zde bohaté možnosti vycházek do přírody a okolí. Parkování je bezproblémové veřejné u domu, nebo na přilehlých parkovištích.

Kompletní náklady na bydlení jsou zde v celkové výši 4.400,- Kč (z toho fond oprav, dodávka vody, osvětlení prostor, správa domu je ve výši 1700 Kč, ostatní zálohy jsou ve výši 2.700 Kč).

Cena včetně provize RK činí 2.964.000,- Kč.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-5618
Adresa: Sklářská, Rosice

Makléř

Podobné nemovitosti