Mezonetový byt 2+1+galerie, ul. Kaštanová, Rosice, Brno - venkov

11.550
NaPronájem 55m2 2+1+1Dispozice 5Podlaží veřejnéParkování

REZERVOVÁNO

Nabízíme k pronájmu částečně zařízenou vícepodlažní bytovou jednotku o výměře cca 55 m2 na ulici Kaštanové v Rosicích. Byt je tvořen obývacím pokojem, kuchyní, chodbou, koupelnou a toaletou a v privátní části bytu (podkroví) je situovaná ložnice a otevřená galerie. Kuchyně je vybavena lednicí s mrazničkou, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou. Z kuchyně je vchod na menší balkon. Koupelna je s vanou a umyvadlem, toaleta samostatně. Na patře je k dispozici místo sklepa komora. V bytě je vlastní plynový kotel, který slouží jak k vytápění, tak i k ohřevu teplé vody, spotřebu energií máte pod kontrolou. Vyúčtování energií je 1 x ročně. Obývací pokoj se bude pronajímat bez zařízení, které je na fotografiích.

Výhodou tohoto mezonetového bytu je jeho světlost a klid mimo dosah přízemního hluku.

Nájemné 11.550,- Kč/měsíčně, zálohy na energie 2.250,- Kč/měsíčně (celková měsíční platba činí 13.800,- Kč). Jistota 15.000,- Kč, provize RK 1 měsíční nájem.

K dispozici.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-5558
Adresa: Kaštanová, Rosice

Makléř

Podobné nemovitosti