Celoročně obyvatelná chata, 2.123 m2, Neslovice, Brno - venkov

2.100.000
NaProdej 2.123m2 3+1Dispozice 2Podlaží na pozemkuParkování

PRODÁNO

Nabízíme k prodeji velmi pěknou, zrekonstruovanou chatu s možností celoročního obývání v obci Neslovice, okr. Brno-venkov. Zastavěná plocha objektu činí 32 m2, plocha zahrady 2.091 m2. Elektřina 230/400 V, voda z vlastní kopané study s rozvodem do chaty, odpady jsou svedeny do septiku, který je ošetřován ekologickými bakteriemi. Vytápěno krbovými kamny. Okna a vstupní dveře jsou plastová, v přízemí a na schodišti je vinylová podlaha, v obytném podkroví dřevěné parkety. Budova je v přízemí zateplena. Koupelna je se sprchovým koutem, WC splachovací, umyvadlo, na podlaze koupelny je kamenný koberec. Kuchyňský kout bude k dokončení budoucím majitelem. Chata je částečně podksklepena.

V přízemí se nachází obytná část, kuchyňský kout, sprcha, WC, v podkroví dvě ložnice, z toho jedna s přístupem na balkon. Na pozemku jsou vybudované pochozí chodníčky, okolí chaty je pěkně a vkusně upraveno. Příjezd k chatě je po zpevněné komunikaci s možností parkování na pozemku.

Cena: 2.100.000,- Kč + 5% provize RK.

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-5385
Adresa: Neslovice

Makléř