Byt 2+1, Komenského náměstí, Rosice, Brno - venkov

3.500.000
NaProdej 60m2 2+1Dispozice 2Podlaží veřejné před budovouParkování

PRODÁNO

Byt 2+1 v kompletně zrekonstruované budově na Komenského náměstí v Rosicích. Byt se nachází v žádané lokalitě v bezprostřední blízkosti centra Rosic, avšak zároveň stranou rušné hlavní ulice. Místo je skvěle dostupné jak autobusem z blízké zastávky cca 150 m, tak i autem, event. je možné využít dopravu vlakem. V okolí fungují obchody, restaurace, kavárny, kino, supermarket, pošta, lékaři a lékárny. Do parku je to kousek.

Celková podlahová plocha jednotky je 60,4 m2 + balkon 2 m2 (nezapočítává se do podlahové  plochy). Pokoje jsou 16 a 15 m2, kuchyně 12 m2, šatna 3 m2, sklep 5 m2. Koupelna je s vanou a umyvadlem, WC samostatně. Pokoje nejsou vzájemně průchozí, mají samostatné vstupy.

V budově jsou k dispozici společné prostory (prádelna, sušárna, kočárkárna a úklidová místnost). Celkové měsíční náklady na bydlení činí cca 3.900,- Kč/měsíčně (elektrická energie, plyn, voda, teplo, fond oprav, poplatek za rozhlas a TV, internet a kabelová TV).

Majitel bytu má k dispozici parkoviště přímo před budovou. Tř. energ. náročnosti C.

 

 

Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén
Označení: rs-5077
Adresa: Komenského náměstí, Rosice

Makléř

Podobné nemovitosti